środa, 24 października 2012

Marcel 2 tygodnie { sesja noworodkowa Kielce }

Jakiś czas temu była zapowiedź teraz kilka kadrów z sesji ślicznego Marcela. Ten piękny chłopczyk miał dwa tygodnie podczas zdjęć, ale mimo to nie był chętny do snu. Jednak po kilku próbach i dużej dawce cierpliwości nadszedł błogi sen, który wykorzystałam, aby Marcelek i jego rodzice mieli najwspanialszą pamiątkę z tego cudownego okresu noworodkowego w postaci zdjęć. Pozdrawiam serdecznie rodziców Marcelka i dziękuję za zaufanie i duże zaangażowanie podczas sesji oraz życzę wszystkiego dobrego. Przy okazji chciałam zachęcić przyszłych rodziców do tego typu sesji dla swoich Maleństw to wspaniała i niezwykła pamiątka. Takie zdjęcia najlepiej wykonać do ok 14 dnia od narodzin. Zapraszam do oglądania.


 

2 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia !!! Masz swój styl Karolina i robisz naprawdę kawał świetnej roboty dając jednocześnie wspaniałą pamiątkę dziecku jak i jego najbliższym !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zakochałam się w tym chłopczyku - przypomina mi Nikolkę jak była malutka :) Przecudne zdjęcia... Muszę zacząć myśleć o sesji na roczek :D
    Pozdrawiam
    Sylwia Cukrowicz

    OdpowiedzUsuń