Rekomendacje


5 komentarzy:

 1. Karolino,
  Gdy po raz pierwszy ujrzeliśmy Twoje zdjęcia zauroczyły nas do tego stopnia, że bez wahania zdecydowaliśmy, iż nasz syn też powinien takie posiadać. Współpraca z Tobą była dla nas prawdziwą przyjemnością. Stworzyłaś niezwykle domową atmosferę, gdzie zarówno my, jak i Ludwik czuliśmy się swobodnie. Ujęłaś nas nie tylko swoim profesjonalizmem, ale również pogodą ducha i wyjątkową umiejętnością zjednywania sobie ludzi. Twoje podejście do dzieci jest niesamowite, Ludwik usypiał jak zaczarowany. Doceniamy także kreatywność, ponieważ sesja wyszła wspaniale! Dziękujemy Ci za cudowne zdjęcia, dzięki którym nasz syn będzie miał pamiątkę, a my zatrzymamy wspomnienia. Życzymy Ci powodzenia i dalszej satysfakcji z wykonywanej pracy. Pozdrawiamy,
  Kasia, Mariusz i Ludwik

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem bardzo wdzięczna mojej przyjaciółce, która poleciła mi właśnie Ciebie Karolcia. Cieszymy się bardzo, że trafiliśmy do Ciebie i że to Ty uwieczniłaś nam te wspaniałe chwile. Śmiało możemy Cie nazwać naszym fotografem rodzinnym :) sesja ciążowa, noworodkowa, zdjęcia do zaproszenia na chrzest, potem Twoje zaproszenie na sesje świąteczną, za którą Ci serdecznie dziękujemy. No i ostatnia przepiękna sesja na roczek. Mogę powiedzieć, że wizyta u Ciebie jest jak wygrana w kasynie - cały czas chce się wracać!!! Podpisuje się pod tym co napisały moje poprzedniczki. Karolina Gadowska = profesjonalizm, kreatywność, domowa atmosfera podczas sesji, wspaniałe podejście do dzieciaczków, a przy tym również ciepła, sympatyczna osoba.
  DZIĘKUJEMY Ci Karolcia ślicznie za wszystko i życzymy wielu sukcesów zawodowych.
  M.G&W

  OdpowiedzUsuń
 3. Karolina,
  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wyjątkowe,wspaniałe zdjęcia. Dzięki Twoim umiejętnością i zaangażowaniu otrzymaliśmy piękną pamiątkę, która będzie Nas cieszyć całe życie. Nie ma się co rozpisywać Twoje zdjęcia tak naprawdę nie potrzebują żadnej rekomendacji :) Talent i profesjonalizm broni się sam :) Pozdrawiamy serdecznie.
  Ania,Karol z Olkiem i Alą

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,
  Zdjęcia wykonane przez Karolinę zachwycają za każdym razem, gdy je oglądamy lub pokazujemy znajomym. W trakcie wykonywania ujęć czuje się pełny profesjonalizm ze strony Karoliny. Duży wybór akcesoriów do zdjęć, różne ubranka oraz tła są także ogromnym plusem. Ponadto otrzymaliśmy mnóstwo obrobionych zdjęć, z których trudno było wybrać te najpiękniejsze, bo wszystkie były cudowne. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług Karoliny.
  Dziękujemy za współpracę, piękne zdjęcia i poświęcony czas
  Pozdrawiamy Sylwia, Robert i Alicja
  Polecamy!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmmm... Chyba nie napisze niczego co nie byłoby już wymienione... Sesja była super doświadczeniem, zdjęcia są wieczna pamiątka a atmosfera jaka panuje u Karoliny jest wręcz magiczna <3<3 ze studia nie chce się wychodzić :)... Jesli ktoś się jeszcze zastanawia i rozważa wykonanie sesji noworodkowej lub brzuszkowej od razu zaznaczam- WARTO!! Panowie- wam też się spodoba. 😊 Karolina! Dziękujemy za profesjonalizm i generalnie za wszystko!! 😘 K. M. M

  OdpowiedzUsuń